Kootussa Ravissa

3. lokakuuta 2013

ARVONTA LUKIJOILLE!


Arvotaan 2 kappaletta lippuja Helsinki International Horse Showun!!!


on antanut blogiini arvontaan 2 kappaletta HIHS lippuja torstain näytöksiin klo 9-19!

Osallistu arvontaan kommentoimalla tätä postausta. Laita kommenttiin koko nimesi sekä sähköpostiosoite. Arvonta suoritetaan keskiviikkona 9.10 ja voittajalle ilmoitetaan henkilökohtaisesti sähköpostilla, sekä julkaisen nimen myös täällä blogissa kaikkien nähtäville. :)

Eikun kommentoimaan ja onnea arvontaan!

91 kommenttia

  1. siiistiä :))

    Marika Rämö
    marika.ramo@gmail.com

    VastaaPoista
  2. Anna-Riikka Lillman
    anna-riikka.lillman@netti.fi
    juuh

    VastaaPoista
    Vastaukset
    1. Ninja Suolaniemi
      n.suolaniemi@hotmail.fi
      a oisi mahtavaa päästä tonne. :)

      Poista
  3. Jenna VIrtanen
    jencha90@gmail.com

    VastaaPoista
  4. Oi :D En oo ikinä ollu HIHSissä :P
    Kia Mattila
    kiikkuli1@hotmail.com

    VastaaPoista
  5. Linnea Niemi
    linnea.niemi@saunalahti.fi

    VastaaPoista
  6. En oo ikinä ollu HIHSissä!
    Kiia Id
    id.kiia@luukku.com

    VastaaPoista
  7. Oispa mahtava saada.minna jaatinen suomenpollet@gmail.com

    VastaaPoista
  8. Janina Karenius
    janskis97@gmail.com

    VastaaPoista
  9. Kiva arvonta :)
    Elli Ilola
    elli.ilola@gmail.com

    VastaaPoista
  10. Ikinä näistä en mitään voita, mutta yrittänyttä ei laiteta :D
    Jolanda Arela
    Jolanda.arela@hotmail.com

    VastaaPoista
  11. Tää on tosi kiva arvonta!!

    Anna-Liisa Huuskonen
    imppu1992@gmail.com

    VastaaPoista
  12. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
    Vastaukset
    1. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

      Poista
  13. Kirsi Oittinen, kirsi.oittinen@gmail.com

    VastaaPoista
  14. Ida-Maria Huhtala, iidawaan@gmail.com

    VastaaPoista
  15. Jenni Mäkelä
    jenni.heppa@gmail.com

    VastaaPoista
  16. Noora Härkönen
    noora.harkonen@scaffox.fi

    VastaaPoista
  17. Emma Rask
    sateenkaarisitruuna@hotmail.fi

    VastaaPoista
  18. eikä!! Mä niin haluan voittaa tämän :D just torstain näytökseen olis hirvee hinku päästä ;) Sophia Backlund soffi1986@hotmail.com

    VastaaPoista
  19. Ida Kuivasniemi
    ida.kuivasniemi@gmail.com

    VastaaPoista
  20. :)
    Tiina Lepojärvi
    tiina.lepojarvi@gmail.com

    VastaaPoista
  21. köyhä opiskelija koittaa onneaan :)
    Viivi Salmi
    salmi.viivi@gmail.com

    VastaaPoista
  22. Kiitti lipuista ;;-)
    Essi Ojala
    essi.ojala@luukku.com

    VastaaPoista
  23. Isa Ahlgren
    ahlgrenisa@gmail.com

    VastaaPoista
  24. Hyvään aikaan löysin sun blogin ;) Noora Liipola
    noora.liipola@hotmail.com

    VastaaPoista
    Vastaukset
    1. oikein kreivin aikaan! :D tervetuloa mukaan!

      Poista
  25. Hieno juttu sponsoriltasi! :)
    Taru Arola
    taruarola@gmail.com

    VastaaPoista
  26. No mutta - tää on mun juttu :-D
    Asta Kuosa
    asta.kuosa@pp.inet.fi

    VastaaPoista
  27. No mutta - tää on mun juttu :-D
    Asta Kuosa
    asta.kuosa@pp.inet.fi

    VastaaPoista
  28. No mutta - tää on mun juttu :-D
    Asta Kuosa
    asta.kuosa@pp.inet.fi

    VastaaPoista
  29. Kiitti lipuista ;;-)
    Essi Ojala
    essi.ojala@luukku.com

    VastaaPoista
    Vastaukset
    1. haha! :D Tuu nyt ees ensin meijän tallille mukaan kattoo meijän Horse Showta! :D

      Poista
  30. Voi vitsit miten hyvä arvonta! Ois hirmu kiva päästä torstaina kouluratsastusta katsomaan:)
    Tanja Uski
    tanja.uski@hotmail.com

    VastaaPoista
  31. Hisit ei toi lippu koskekkaan kouluratsastusluokkaa! mut ois toi silti mahtava päästä:)

    VastaaPoista
    Vastaukset
    1. Äkkiäkös ostaa vaikka erikseen liput kouluratsastusnäytökseen noiden lisäks niin voi olla koko päivän sitten! :)

      Poista
  32. Voi vitsi! Arpaonnea mulla ei ole kyllä nimeksikään, mutta parempi silti yrittää. ;)
    Sanna Heimo
    sanna.heimo@gmail.com

    VastaaPoista
  33. Eveliina Vatanen
    vatanen.eveliina@gmail.com

    VastaaPoista
  34. Ou jee, pakkohan tähän on osallistua... :)
    Heidi Pätsi
    heidi.patsi@hotmail.com

    VastaaPoista
  35. Awesome! Jos vaikka täältä Lapista pääsis kerranki. :D
    Ida Uotila
    alasti_metsassa@hotmail.com ;D

    VastaaPoista
  36. Reija Jokinen
    fluffygoblins@gmail.com

    VastaaPoista
  37. jee, osallistun :)

    Heidi Huotari
    hejdihuotari@gmail.com

    VastaaPoista
  38. pakko osallistua,
    hanna heimonen
    hanna_heimonen@hotmail.com

    VastaaPoista
  39. pakko osallistua,
    hanna heimonen
    hanna_heimonen@hotmail.com

    VastaaPoista
  40. Jonna Lintunen
    jonna.lint@gmail.com

    VastaaPoista
  41. Eeva Kangasperko
    eeva.kangasperko@gmail.com

    VastaaPoista
  42. Aiva voi yrittää! ;)¨

    Emmi Tommola
    emtommola@gmail.com

    VastaaPoista
  43. Huisia!
    Pia Hersti pia.hersti@gmail.com

    VastaaPoista
  44. x_unrated at hotmail.com

    mukaan.

    VastaaPoista
  45. pakko kokeilla onnea!

    mariestrange(a)hotmail.com

    VastaaPoista
  46. Ansa Immonen
    immonen.ansa@gmail.com

    VastaaPoista
  47. Jeij :)

    Sanna Kivelä
    sannamaria.kivela@gmail.com

    VastaaPoista
  48. Kun köyhä epätoivoinen opiskelija on niin kokeillaanpas... :D

    Emilia Juntunen
    juntunen.emilia@gmail.com

    VastaaPoista
    Vastaukset
    1. I know that feeling! :D nimim. Köyhä opiskelija myös

      Poista
  49. Milla Kampman
    milla.kampman@gmail.com

    VastaaPoista
  50. Yrittänyttä ei laiteta!

    Johanna Jämsén
    johanna0jamsen@gmail.com

    VastaaPoista
  51. Meri Tervo
    meri.tervo@gmail.com

    VastaaPoista
  52. Marika Puirava
    puirava_marika@hotmail.com

    VastaaPoista
  53. Essi Koljonen
    essi.koljonen@hotmail.com

    VastaaPoista
  54. Kirsi Kankaala
    kirppu.kankaala@hotmail.com

    VastaaPoista
  55. Lotta Luomajärvi
    lotttiss99@gmail.com

    VastaaPoista
  56. Ella Huttunen
    ellahuttunen@gmail.com

    VastaaPoista
  57. Suvi Määttä
    suvi_maatta@hotmail.com

    VastaaPoista
  58. Heidi Kainulainen
    heidi.kainulainen@outlook.com

    VastaaPoista
  59. Sanna Särkelä
    sanna.sarkela@eduvantaa.fi

    VastaaPoista
  60. Sannu Niiranen
    sannisusanna@suomi24.fi

    VastaaPoista
  61. Bea Korpela
    bea.korpela@gmail.com

    VastaaPoista
  62. Ida Antikainen
    ida.antikainen@hotmail.com

    VastaaPoista
  63. Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.

    VastaaPoista
    Vastaukset
    1. Poistitko vahingossa kommentin? Jos poistit niin laita uudestaan nimesi ja sähköposti niin osallistut varmasti arvontaan! :)

      Poista
  64. Jonna Mella
    tiimityoskentelya@gmail.com

    VastaaPoista
  65. Kati Helanti
    Kati.helanti@ovi.com

    Sulla on kiva blogi, etenkin valmennuspostaukset & videot :)

    VastaaPoista
  66. Kiitti :) yritän jatkossakin sepustaa tarkkoja valmennusjuttuja :)

    VastaaPoista
  67. Jonna Salonen
    jonna.salonen@hotmail.com

    VastaaPoista
  68. Kiia Kuosa
    kiia.kuosa@pp.inet.fi

    VastaaPoista
  69. Anniina Ketola
    anniina.ketola@luukku.com

    VastaaPoista
  70. Aino Åkerlind

    Aksuluukku@luukku.com

    VastaaPoista
  71. Essi Alakopsa
    esspa-@hotmail.com

    VastaaPoista
  72. Eveliina Haahkamo
    eve.h@hotmail.fi

    VastaaPoista
  73. minäminäminä!! :D
    Mira Nisula
    mira0nisula@gmail.com

    VastaaPoista
  74. Nona Haasnoot
    nona.haasnoot@gmail.com

    VastaaPoista
  75. Johanna
    Odette123@luukku.com

    VastaaPoista
  76. Jeejee vielä ehtii! :)

    Ira Sydänmaanlakka
    ira.sydanmaanlakka@gmail.com

    VastaaPoista
  77. Johanna palomäki.
    Palomaki.johanna@gmail.com

    VastaaPoista
  78. Jenna Tavisalo
    jennat@windowslive.com

    VastaaPoista

Jätäthän kommenttisi!

En julkaise asiattomia/provosoivia kommentteja. Risut ja ruusut ovat tervetulleita, kunhan kommentointi pidetään asiallisena!